Europen 09 2022 Desktop

"BİRLİĞİMİZ BOZULMASIN"

Gündem 30 Ocak 2023 17:09
Videoyu Aç "BİRLİĞİMİZ BOZULMASIN"
A
a

Eskişehir Anadolu Kültür Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (ESAS-DER) 5. Olağan kongresi yapıldı. Tek listeyle yapılan seçimde kurucu ve onursal başkan Ali Güven, yeniden oy birliğiyle başkanlığa seçildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
ÇALIŞMALARI ANLATTI 
Divan başkanlığını Zeki Ünal’ın yaptığı kongrede açılış konuşmasını yapan 2020-2022 dönemi dernek başkanı Zeynel Gövenç, özellikle Gündoğdu bölgesinde Eskişehir Vergi Dairesi Başkanlığı yerleşkesi yanında bulunan derneğe ait arsalarına yapılacak olan cem evi, kültür ve sosyal yardım merkezi ile ilgili olarak gelinen son durumu anlattı. Hazırlanan projelerde son aşamaya gelindiğini ve çok yakında temel atma durumuna gelineceğini söyleyen Zeynel Gövenç, yeni görev alacak yönetim kuruluna başarılar diledi. 

ALİ GÜVEN BAŞKAN SEÇİLDİ 
Tek listeyle yapılan seçimde kurucu ve onursal başkan Ali Güven tüm üyelerin talebi üzerine göreve davet edilip yeniden oy birliğiyle başkanlığa seçildi. Bu arada yapılacak olan kültür merkezindeki cem evinin isminin Yunus Emre Cemevi olması kararlaştırıldı. 

YÖNETİM BELİRLENDİ 
Yeni seçilen yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Ali Güven, İsmail Baydoğan, Halil Bilici, Suna Güven, Erdoğan Kara, Salim Erginyer, Cafer Onası, Serdar Aksoy, Hakan Gölpek, Ali İhsan Sayan, Serdar Esen. Denetim kurulu ise Zeynel Güvenç, Ali Haydar Çelik, Durmuş Tanrıverdi isimlerinden oluştu. HM1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat