"BU ZOR GÜNLERİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ!"

Gündem 10 Haziran 2022 16:03
Videoyu Aç "BU ZOR GÜNLERİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ!"
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Odunpazarı İlçe Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen Yenidoğan, Huzur ve Erenköy Mahallesi Alan Çalışmasına katıldı.

CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Rahmi Çınar, ilçe yöneticileri ve parti üyelerinin de katıldığı alan çalışmasında, Başkan Kurt ve Çınar, Yenidoğan, Huzur ve Erenköy Mahallesini gezerek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. 
Rahmi Çınar ile birlikte Yenidoğan, Huzur ve Erenköy Mahallesinde bulunan market, manav, kasap, kahvehane, restoran ve işyerlerini gezen Başkan Kurt, esnafın derdini ve çözüm önerilerini dinleyerek notlar aldı. Başkan Kurt ve Çınar gittikleri mahallelerde kiminle konuşursa konuşsun esnafın da mahallelinin de ortak sorunu; ekonomik kriz, hayat pahalılığı, gıda fiyatlarının yüksekliği ve işsizlik. Odunpazarı’nı adım adım gezdiklerini kaydeden Başkan Kurt, “Yenidoğan, Huzur ve Erenköy mahallelerimizde esnafımızı ziyaret ettik, hayırlı işler diledik. Hemşehrilerimizin derdini sıkıntısını dinledik. Değerli hemşehrilerime samimiyetleri için teşekkür ediyorum. Son zamanlarda sıklıkla dile getirdiğimiz gibi herkesin derdi ortak. Hayat pahalılığı, ekonomik koşullar. Bu zor günleri birlikte aşacağız” dedi. HM
 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir