“Cezayı şaşkınlıkla karşıladım”

Spor 8 Ekim 2021 22:49
Videoyu Aç  “Cezayı şaşkınlıkla karşıladım”
A
a

Eskişehirspor Teknik Direktörü Cem Karaca, verilen 5 maçlık cezayı şaşkınlıkla karşıladığını belirterek, hakemin raporunu yayınladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
KARAR ÜZÜCÜ
PFDK tarafından 5 maç ceza verilen Teknik Direktör Cem Karaca, dün sosyal medya hesabından maçın hakemi tarafından hazırlanan raporu yayınladı.
Raporda hakemin tüm ayrıntıları yazdığını fakat buna rağmen kendisine ceza verilmesini şaşkınlıkla karşıladığını belirten Karaca, “Hakkımda verilmiş olan kararı üzüntü ve şaşkınlıkla öğrenmiş bulunmaktayım.


 
DOĞRU BİR KARAR DEĞİL
Daha önce açıklamalarımda belirttiğim gibi; saha içinde rakip takım antrenörüyle yaşamış olduğum durum herkesin malumudur. Bu konuda hakem raporunda belirtildiği gibi kendi alanımızda oyuncularıma ve bana karşı rakip takım antrenörünün saldırısı karşısında anlık bir tepkiyle oyuncularımı ve bölgemizi savunduk. Bu rapor doğrultusunda gördüğüm kırmızı kartın doğru bir karar olmadığını düşünüyorum.

BEKLENMEDİK BİR DURUM
Kaldı ki bunun dışında takımımızla ilgili genel olarak sezon başından beri verilmiş şansız kararlardaki hatalar gibi bu maça da hiç beklenmediğimiz bir durumla karşı karşıya kaldık.
 
İÇERİ ALINDIM
Tedbirlere uymama şeklinde belirtilen 5 maç cezada görülen o ki, emniyet güçleriyle görüşülmemiş ve stadyum içerisinde ve özellikle durduğum tribündeki gerginlik göz önüne alınmamıştır. Eğer yetkililer, emniyet güçleriyle görüşmüş olsalardı, güvenlik tedbirleri sebebiyle içeri alındığımı gayet iyi öğrenebilirlerdi” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat