“DÖN BAK DÜNYAYA” ÖDÜL GETİRDİ

Gündem 1 Temmuz 2022 15:16
Videoyu Aç “DÖN BAK DÜNYAYA” ÖDÜL GETİRDİ
A
a

Anadolu Üniversitesi öğrencileri, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen 20. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri Töreni’nden başarıyla döndüler.

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü son sınıf öğrencileri Arzu Aktaş, Ömer Melih Yeni ve Şevval Yalın, Dr. Öğr. Üyesi Levent Özkoçak’ın Halkla İlişkiler Kampanyaları Analizi dersi kapsamında ve danışmanlığında oluşturdukları “Dön Bak Dünyaya” Projesi ile 20. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri Genç İletişimciler Kategorisi’nde ödül kazandı. 

AZİM VE GAYRET
Öğrencilerinin elde ettiği başarı hakkında düşüncelerini dile getiren İletişim Bilimleri Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Levent Özkoçak şunları söyledi: “Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü olarak öğrencilerimizin gösterdikleri olağan üstü gayret ve istek ile başarılarımızı tazelemenin haklı gururunu yaşıyoruz. Biliyoruz ki Anadolu Üniversitesi bünyesindeki her öğrencimiz bu ve benzeri fırsatları değerlendirdiğinde çok güzel işlere imza atacak. Yeter ki arkadaşlarımız içlerindeki cevheri ortaya çıkarmak için istekli olsun. Öğrencilerimize gösterdikleri azim ve başarı için sonsuz teşekkür ediyorum.”

İKLİM KRİZİNE DİKKAT ÇEKTİLER
“Dön Bak Dünyaya” projesiyle kazandıkları ödül hakkında bilgi veren Şevval Yalın, “Eğitim hayatımı güzel bir ödül ile sonlandırabildiğim için çok mutluyum. Günümüzün problemlerinden biri olan ‘İklim Krizi’ne yönelik geleceğin iletişimcileri olarak herkesin Dünya için katkı sağlayabileceği bir proje ortaya çıkardık ve insanlara ‘Dön Bak Dünyaya’ dedik.” Proje ekibi üyesi Ömer Melih Yeni de “4 Yıldır beraber çeşitli kampanyalar ve ödevler yaptığımız hem yakın arkadaşlarım hem de ekip arkadaşlarımla mezuniyetimizi bir ödülle taçlandırdığımız için çok mutluyuz. Üniversitemizin ve fakültemizin adını böyle törenlere taşıyabildiğimiz için ayrıca gururluyuz.” dedi. Son olarak proje ekibinden Arzu Aktaş ise “İklim krizinin böylesine derinleşmiş olduğu bu dönemde farkındalığı arttırmak amacıyla yaptığımız projemizin beğenilmesi ve ödüle layık görülmesi bizleri çok mutlu etti. Fikirlerinden, emeklerinden dolayı ekip arkadaşlarıma ve projemizi destekleyen Dr. Ögr. Üyesi Levent Özkoçak'a teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat