“Eskişehirspor’u yaşatalım”

Spor 10 Aralık 2021 12:02
Videoyu Aç “Eskişehirspor’u yaşatalım”
A
a

ETB Başkanı Murat Diri, alacaklı eski yöneticilere seslenerek, “Gelin bu işe öncülük edin alacaklarınızdan feragat edin. Eskişehirspor hepimizin. Yaşatalım” çağrısını yaptı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

ESKİ BAŞKAN VE YÖNETİCİLERE ÇAĞRI
Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri, alacaklarında indirim yapan ve alacaklarını silmek isteyen birçok futbolcunun sırada beklediğini belirterek, eski yöneticilere seslendi.

ONLAR SİLSİN, BİZDE SİLECEĞİZ
Diri yaptığı açıklamada, “Eskişehirspor’umuza hizmet etmiş ve bu arma için mücadele etmiş eski başkan ve yöneticilerimize çağrımızdır. Tüm eski oyuncular alacaklarında indirim ve çoğu almamayı bile vadediyor. ‘Eski başkanlar ve yöneticiler alacaklarını silsin bizler de sileceğiz’ diyen çok oyuncu ve şahsi alacaklı esnaf var.

GELİN ALACAKLARINIZDAN VAZ GEÇİN
Bir çoğu ilk adımı sizlerden bekliyor. Eskişehirspor için tüm eski başkan ve yöneticilere çağrımızı yineliyoruz. Gelin alacaklarınızdan vazgeçin…   Eskişehirspor yaşadığı sürece emeğinizin karşılığını elbet bir gün alırsınız. Bu armayı karşılıksız sevenlerin bu sesine kulak verin. Bu kötü günleri hep beraber el ele vererek atlatalım. Kulüp kapanırsa hepimiz bunun üzüntüsünü yaşarız. Gelin bu işe öncülük edin alacaklarınızdan feragat edin ve tüm herkese bu çağrıyı sizler de yapın. Eskişehirspor hepimizin. Eskişehirspor yaşasın diyorsak ilk adımı biz atalım ve armayı Yaşatalım…”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir