“GEREKEN NEYSE YAPACAĞIZ”

Spor 5 Nisan 2022 23:45
Videoyu Aç  “GEREKEN NEYSE YAPACAĞIZ”
A
a

Eskişehirspor’da yeni sezon planlaması ile ilgili düğmeye bastıklarını söyleyen Başkan Mehmet Şimşek, sezonun bitmesinin ardından genel kurul kararı alacaklarını söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
ÖNCE GENEL KURUL
30 yıl aradan sonra 3. Lig’e düşmesi neredeyse kesinleşen Eskişehirspor’da, 3. Lig için geri sayıma geçen Eskişehirspor yönetimi, yeni sezon planlamasını da yapmaya başladı.
 
İlk etapta Eskişehirspor için 1 Mayıs tarihinde sona erecek ligin ardından harekete geçeceklerini söyleyen Başkan Mehmet Şimşek, “Önceliğimiz genel kurul kararı almak olacak.”
 
KULÜBÜN ÖNÜNÜ AÇACAĞIZ
“Kulübe aday olacak insanların önünü açma adına gereken neyse yapılacak. Kulübe gerçek anlamda hizmet edebilecek, camianın beklentilerine cevap verecek bir yönetimin çıkması için genel kurul kararı alacağız.”
 
ADAY ÇIKMAZSA BİZ DEVAM EDERİZ
“Aday çıkmadığı taktirde kulübün ortada kalmasına da izin vermeyeceğiz. Yönetim kurulunda yapılacak kan değişimi ile yola devam ederiz.
Eskişehirspor gerçeklerini tüm şehir biliyor fakat sessiz kalıyor. Umarım genel kurulda bir şeyler değişir ve sessizlik bozulur” dedi.
 
TEKNİK KADRONUN 25 GÜNÜ KALDI
Diğer taraftan lig bitmeden teknik kadro konusunda da herhangi bir değişiklik düşünmediklerini de aktaran Başkan Şimşek, “Önümüzde 4 maç kaldı ve 25 gün sonra lig bitecek. Teknik kadronun sözleşmesi de ay sonunda sona erecek. Bu yüzden teknik kadro lig bitine kadar görevinin başında olacak.”
 
BİZ HAZIRLIĞIMIZI YAPIYORUZ
Yeni sezon planlaması ile ilgili diğer konular genel kuruldan sonraya kalacak. Yeni yönetim çıkar veya çıkmaz, biz göreve devam edecekmiş gibi planlamamızı şimdiden yapmaya başladık” dedi.
 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir