“Gidin başkalarından intikam alın”

Spor 3 Ocak 2022 17:35
Videoyu Aç “Gidin başkalarından intikam alın”
A
a

Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek, Trabzonspor yönetimin, imza vermemesinin altında art niyet olduğunu söyledi.

Şimşek, “Sürekli olarak 2011 yılından bahsediliyor. Bizim 2011 yılıyla ne alakamız var. O zaman yönetici olan kişiler şu anda kulübün önünden bile geçmiyorlar.  Neyin intikamını aldıklarına anlam veremiyorum gerçekten. Geçmişi anlatıp duruyorlar. Gidin başkasından intikam alın, bizden niye alıyorsunuz" dedi.
 
 İMŞEK, HALK TV.COM.TR’YE KONUŞTU
Eskişehirspor Kulübü ve Trabzonspor kulübü arasında yaşanan imza krizi ile ilgili Halktv.com.tr'den Onur Durmuş'a konuşan Eskişehirspor Başkanı Şimşek, "İntikam sözleri ortada dolaşıyor. Gidin başkasından intikam alın. Bize bedava gelmek isteyen oyuncuları bile alamıyoruz" dedi.

KULÜPLERE SAHİP ÇIKMALI
Ahmet Ağaoğlu'nun tutumunu eleştiren Şimşek, "Ahmet Ağaoğlu Kulüpler Birliği Başkanı ve kulüpleri koruması gerek. Yakın bir zamanda, 'Anadolu takımlarını korumalıyız' diye açıklama yaptı. Biz de bu sözlerinin ardından Ahmet Ağaoğlu'nun bizim başvurumuza olumlu yanıt verebileceğini düşünmüştük.

ART NİYET VAR
Bu olumsuz yanıtın altına bir art niyet var. Sürekli olarak 2011 yılından bahsediliyor. Bizim 2011 yılıyla ne alakamız var. O zaman yönetici olan kişiler şu anda kulübün önünden bile geçmiyorlar. Biz yönetimi devralırken 45 gün boyuncu yönetim kurulunu oluşturacak ekip bulamadık. Bizim göreve forma yere düşmesin diye geldik." Ahmet Ağaoğlu, Kulüpler Birliği başkanı ve anadolu kulüplerine sahip çıkmalı" sözlerine yer verdi.

BEDAVAYA OYUNCU BİLE ALAMIYORUZ
"Bizim paramız yok ve maalesef ödeme yapamıyoruz. Biz Trabzonspor'a borcumuzu ödemeyiz demiyoruz. Borçlar baki kalsın ve bizim transfer yapmamızın önünü tıkamasınlar. Zaten parayla transfer yapacak durumda değiliz. Eskişehirspor formasına gönül vermiş ve diğer takımlarda forma şansı bulamayan futbolcular var. Onları transfer ederek kulübümüze eski başarılarına çıkartmak istiyoruz."

17 YAŞINDA İLK KEZ UÇAĞA BİNEN OYUNCUYLA DEPLASMANA GİDİYORUZ
"Herhalde bizi diğer kulüp yöneticileri gibi düşünüyorlar. Biz takımı ayakta tutmaya çalışan 15 kişilik gönüllüleriz ve normal vatandaştan farkımız yok. Bizi Eskişehir'in zenginlerinden falan zannediyorlar sanırım. Şu durumda 18 tane oyuncumuz var ve hepsi altyapıdan yetişen çocuklar. Biz maçlara ilk defa uçağa binmiş 16-17 yaşında çocuklarla gitmek zorunda kalıyoruz."

KAMPANYADAN SADECE 300 BİN TOPLANDI
"Trabzonspor'a 400 bin euro ödememiz lazım. Bunun için kampanya düzenledik biliyorsunuz ama kampanya istediğimiz gibi sonuçlanmadı. Eskişehirspor'un eski yöneticileri şehri küstürmüşler ve bu sebeple kimse takımına sahip çıkmıyor. Kampanyadan sadece 300 bin toplandı. Bizim tek amacımız kulübümüz maçlara çıksın.

GİDEN BAŞKASINDAN İNTİKAM ALIN
Sağda solda intikam alındığı yazılıyor. Neyin intikamını aldıklarına anlam veremiyorum gerçekten. Geçmişi anlatıp duruyorlar. Resmen 'Vurun abalıya' yapıyorlar. Gidin başkasından intikam alın, bizden niye alıyorsunuz."
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat