Europen 09 2022 Desktop

“STARTUPUS Girişimcilik Atölyesi’' ödül töreni ile son buldu

Gündem 25 Aralık 2022 15:20
Videoyu Aç “STARTUPUS Girişimcilik Atölyesi’' ödül töreni ile son buldu
A
a

Anadolu Üniversitesi Ar-Ge ve İnovasyon Koordinasyon Birimi (ARİNKOM) tarafından ANAÇ Kuluçka Merkezi’nde düzenlenen “STARTUPUS Girişimcilik Atölyesi’' düzenlenen ödül töreni ile son buldu.

ARİNKOM TTO tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen STARTUPUS Öğrenci Programı ile öğrencilerin iş fikirlerinin olgunlaşması ve hayata geçirilmesi destekleniyor. Bu yılda STARTUPUS Öğrenci Programı’nda katılımcılara 3 gün süre ile Girişimcilik Eğitimi, İş Modeli Kanvası Eğitimi, Girişimcilikte Fikri Haklar ve Teknoloji Olgunluk Seviyesi, Pazar ve Rakip Analizi Eğitimi, Sunum Eğitimi verildi ve mentorluk desteği sağlandı.
Üç gün süren eğitim programı genç girişimcilerin proje önerilerin jüri tarafından değerlendirmesi ve ödül töreni ile son buldu. ANAÇ Kuluçka Merkezi'nde gerçekleşen ödül töreninde Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Anadolu Teknoloji Araştırma Parkı (ATAP) Genel Müdürü Dr. Sedat Telçeken, Eskişehir KOSGEB İl Müdürü Tarık Yılmaz tarafından dağıtılan ödüller sahipleriyle buluştu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat