Europen 09 2022 Desktop

138'inci testi pozitif çıktı

Gündem 17 Ağustos 2022 13:39
Videoyu Aç 138'inci testi pozitif çıktı
A
a

Türkiye’de en çok korona testi yaptıran kişi olduğu tahmin edilen 62 yaşındaki Kaşif Sevinç’in 138’inci koronavirüs testi pozitif çıktı. Sevinç, "O kadar test yaptırdım. Sonunda ben de bu virüse yakalandım" dedi.

Koronavirüs salgının üst düzey korku ve kaygıya yol açtığı kişilerden biri olan esnaf Kaşif Sevinç, 138 test sayısıyla Türkiye’de en fazla COVID-19 testi olan vatandaş olduğu tahmin ediliyor.

Pandemi başladığı yıldan günümüze kadar ’acaba korona mıyım’ endişesinden dolayı Sevinç, 138 kere COVID testi oldu. En son yaptırdığı test sonucu pozitif çıkan Sevinç’in korktuğu başına geldi. Şu ana kadar koronaya karşı tam 8 doz aşı olan Kaşif Sevinç’in hastalığı hafif atlattığı öğrenildi.

"Çok korkuyordum ama korktuğum gibi değilmiş"

Virüse yakalanmasının üzerinden 4 gün geçtiğini belirten Kaşif Sevinç, "O kadar test yaptırdım. Sonunda ben de bu virüse yakalandı. Çok şükür hafif atlatıyorum. Maskemi asla çıkarmıyordum. Çocuklarıma, torunlarıma dahi yanaşmıyordum. Hanımım koronavirüse yakalandı, ondan bana bulaştı. Ben yine dikkatliydim. Şu an durumun iyi, 4 gün oldu. Çok korkuyordum ama korktuğum gibi değilmiş. Aynı gün içinde Merzifon’da, Çorum’da ve Samsun’da test verdim. 1 gün içerisinde 3 kere test vermiş oldum" diye konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat