Europen 09 2022 Desktop

Adeta ‘Transfer açılsa da kurtulsak’ havasındalar

Spor 16 Ocak 2023 19:06
Videoyu Aç Adeta ‘Transfer açılsa da  kurtulsak’ havasındalar
A
a

Eskişehirsporlu futbolcuların performansı Belediye Derince karşısında vasatı aşamadı. Sanki zorla oynatılıyormuş havası veren futbolcuların adeta ‘Transfer açılsa da kurtulsak görüntüsü çizmeleri Siyah Kırmızılı camiayı çileden çıkartıyor.

Arzu edilen olmadı
Ligde kalma savaşı veren Siyah Kırmızılı camiada başkanından taraftarına herkes bir şey yapmaya çalışırken futbolcuların savaşmamaları yakışmıyor. İkinci devre öncesi kulüpte genel kurul yapılmış ve başkan Erkan Koca olmuştu. Camia Belediye Derincespor karşısında bir hayli umutluyken arzu edilen olmadı.
 
Mücadeleden yoksun
Belediye Derincespor karşısında Siyah Kırmızılı futbolcuların performansı vasatı aşamadı. Pozisyona girmekte zorlanan Kırmızı Şimşekler mücadele dahi etmekten yoksun bir görüntü çizdiler. Sayılı pozisyona giren, girdiği pozisyonlarda da gol atmayı başaramayan takım, Derince karşısında mağlup olmaktan kaçamadı.
 
Zorla oynatılıyorlar gibi
Sanki zorla oynatılıyormuş havası veren futbolcuların adeta ‘Transfer açılsa da rahatlasak’ görüntüsü çizmeleri Siyah Kırmızılı camiayı çileden çıkartıyor. Öte yandan futbolcuların bu durumu gelecek adına da hiç umut vermiyor. Taraftar ise bir an önce transfer tahtasının açılmasını ümit ediyor.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat