Europen 09 2022 Desktop

ADI SRİ LANKA’DA YAŞAYACAK

Gündem 10 Mart 2023 13:18
Videoyu Aç ADI SRİ LANKA’DA YAŞAYACAK
A
a

Eskişehir’de yaklaşık 5 ay önce motosiklet kazası sonucu hayatını kaybeden uçak bakım teknisyeni Hasan Uzgöz’ün adını yaşatmak isteyen arkadaşları, su sıkıntısı yaşayan Sri Lanka’ya hayrat yaptırdı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Yaklaşık 5 ay önce Odunpazarı ilçesi Eskişehir-Kütahya karayolunda 54 AGM 570 plakalı motosikletiyle seyir halinde olan uçak bakım teknisyeni Hasan Uzgöz (27), hatalı şerit değiştiren bir araca çarpması sonucu hayatını kaybetti. Kaza anında Uzgöz’ün yanında olan motosiklet kullanan arkadaşları olayın acısını halen daha yaşıyor. Hasan Uzgöz’ün adını ve anısını yaşatmak isteyen motosikletli grup, 6 bin kilometre uzaklıktaki Güney Asya'da bulunan ve su sıkıntısı yaşayan Sri Lanka’ya çeşme hayratı yaptırmaya karar verdi.

UNUTULMASIN İSTİYORUZ
Sri Lanka’da yapılan hayırla birlikte vefat eden arkadaşlarının adının unutturmamayı hedeflediklerini belirten ve grup adına konuşan Selim Sefa Yaşar, “Sri Lanka’da yemek ve yıkanma anlamında su yoktu. Ben bunun için ekibim adına gurur duyuyorum. Bu hayratı yapma sebebimiz kardeşimizin unutulmamasını sağlamak” diye konuştu. İHA


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat