Europen 09 2022 Desktop

ADIM ADIM İKTİDARA GİDİYORUZ

Gündem 5 Şubat 2023 16:02
Videoyu Aç ADIM ADIM İKTİDARA GİDİYORUZ
A
a

Partisinin Eskişehir’de aday adayı sorunu olmadığını söyleyen CHP İl Başkanı Recep Taşel, “Çok fazla sayıda aday adayı olduğunu biliyorum. Çünkü iktidara giden bir partiyiz. O anlamda teveccüh de görüyoruz” dedi.

SORUNUMUZ YOK
CHP Eskişehir İl Başkanı Recep Taşel, önümüzdeki günlerde birçok kişinin CHP’den aday adaylığını açıklayacağını ifade etti. Partisinin teveccüh gördüğünü kaydeden Taşel, “11 şubatta Sayın Garip Yıldırım 12 şubatta da Sayın Ali Ünal arkadaşlarımız aday adaylıklarını açıklayacaklar. Ancak daha sonraki günlerde ya da öncesinde birkaç tane daha aday adayı olmak istediğini beyan eden arkadaşlarımız var. Şimdilik isimleri saklı kalsın. Netleşirse paylaşırız sizinle. Onlar da açıklayacaktır. Çok fazla sayıda aday adayı olduğunu biliyorum. Adayı problemimiz yok. Çünkü iktidara giden bir partiyiz. O anlamda teveccüh de görüyoruz” diye konuştu.

USLUER ÖN SEÇİM OLURSA YARIŞACAK
Ön seçim olduğu taktirde Gaye Usluer’in milletvekilliği için yarışmak istediğini belirten Taşel, “Gaye Usluer hocamla biz çok eski dostuz. Yaklaşık 30 yıllık aile dostumuz. Bu türlü bir ilişkimiz var bir de siyasi yol arkadaşlığı ilişkimiz var. Bir süredir görüşemiyorduk. Ankara’daydı. Buraya geldiğinde kahve içtik, sohbet ettik. Saygı duymak gerekir. Bu sistemin içinde aday olmak istemiyorum başkanım ama adaylıklar netleştikten sonra CHP’ye üye olarak bu süreçte CHP’ye sahada da destek olmak isterim talebi oldu. Tabi onurlandık. Olması gerekeni bana göre yaptı. Adaylıklar netleştikten sonra üyeliği gerçekleşecek. Daha sonra da çalışmalara katkı verecek. Ben saygı duyuyorum, değerli bir yaklaşım. Bir televizyon programında ön seçim olursa yarışmak isterim dedi. Ön seçim kararıyla aday adaylıkları belirlenecek olsa yarışacak, üye de olacak” şeklinde konuştu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat