Europen 09 2022 Desktop

ADLİYE PERSONELİ ADIYAMAN’A GİTTİ

Gündem 20 Şubat 2023 15:26
Videoyu Aç ADLİYE PERSONELİ ADIYAMAN’A GİTTİ
A
a

Adalet Bakanlığı Teşkilatında başlatılan gönüllülük uygulaması ile Kahramanmaraş merkezli depremlerin yaşandığı 11 ili kapsayan deprem bölgesinde adli hizmetlerin yürütülmesine katkı sağlanması, yaraların sarılması adına yargı mensubu ve personelleri bölgeye gitmeye devam ediyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Uygulama kapsamında Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma bürosunda görevli Cumhuriyet Savcıları ile birlikte adliye personelleri olmak üzere toplamda 60 kişi Adıyaman ilinde deprem suçları soruşturmaları ile ilgili yürütülen adli işlemlerde görevlendirildiler.

ELBİSTAN’IN ARDINDAN ADIYAMAN
Görevlendirilen Cumhuriyet Savcıları ve adliye personelleri Adalet Bakanlığı ve Milli Savunma Bakanlığının planlaması ile tahsis edilen askeri nakliye uçağı ile Eskişehir 1.Ana Jet Üssünden Adıyaman’a gittiler.Gönüllü personelleri uğurlayan Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, “Kardeş Adliyemiz Elbistan’ın ardından bu kez de Adıyaman için ayağa kalktık. Gönüllü olan tüm arkadaşlarımıza bölgede kolaylıklar diliyorum. Hepiniz Allah’a emanet olun” dedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat