Europen 09 2022 Desktop

AFET BÖLGESİNDEKİ SON DURUM DEĞERLENDİRİLDİ

Gündem 17 Şubat 2023 15:47
Videoyu Aç AFET BÖLGESİNDEKİ SON DURUM DEĞERLENDİRİLDİ
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, afet bölgesinde görev yapan CHP Milletvekilleri Jale Nur Süllü ve Utku Çakırözer ile bölgedeki görevini tamamlayarak kente dönen belediye personeliyle bir araya geldi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremler sonrası 10 ilde büyük yıkım yaşanırken, Başkan Yılmaz Büyükerşen depremin meydana geldiği 6 Şubat’tan bu yana yapılan çalışmaları ve bölgedeki son durumu ele alan bir değerlendirme toplantısı yaptı.
Yapılan toplantıya Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından tüm milletvekillerinin deprem bölgesinde görevlendirilmesiyle bölgede yoğun bir çalışma yapan Eskişehir Milletvekilleri Jale Nur Süllü ve Utku Çakırözer, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce, ESKİ Genel Müdürü Oğuzhan Özen, Genel Sekreter Yardımcıları Deniz Kaplan ve Senem Ekinci ile afet bölgesindeki görevini tamamlayarak kente dönen personel katıldı. Afet bölgesindeki son durumun değerlendirildiği toplantıda, acil ihtiyaçlar ve bundan sonraki süreçle ilgili görüş alışverişi yapıldı. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat