Europen 09 2022 Desktop

ALÇAKLAR AKITTIKLARI KANDA BOĞULACAKLAR

Gündem 21 Kasım 2022 17:01
Videoyu Aç ALÇAKLAR AKITTIKLARI KANDA BOĞULACAKLAR
A
a

Eskişehir Türk Ocağı Başkanı Prof. Dr. Nedim Ünal, Gaziantep'in Kargamış ilçesine yapılan roketli saldırıyla ilgili olarak "Alçaklar akıttıkları kanda boğulacaklar" diye belirtti.

Ünal, kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye’nin ve Irak’ın kuzeyinde başarıyla yürütülen hava harekâtı sonucunda panik halinde, ne yapacağını bilemeyen, Amerika tarafından beslenen ve desteklenen alçak etnik bölücülerin hainliklerine bir yenisini eklediğini belirtti.
Suriye’nin kuzeyinden Gaziantep’in Kargamış ilçesine attıkları bir roket sonucu bir okulda 3 yaşındaki bir yavru ile öğretmenin ve bir de vatandaşın vefat ettiğini anlatan Prof. Dr. Nedim Ünal, "Olayda 10 vatandaşımız da yaralanmıştır. Vefat edenlere Cenab-ı Allah’tan rahmet, yaralılarımıza şifalar temenni ediyoruz. Çok şükür nice yıllardan sonra Türk Silahlı Kuvvetleri ve devletimiz emperyalistlerin desteğindeki bu bölücü alçaklara karşı mücadelesini vatan toprakları içerisinde değil sınırlarımızın dışında yataklık olarak kullandıkları inlerinde yapmakta ve inlerini başarıyla tepelerine yıkmaktadır. Alçaklar bütün dış desteklerine rağmen panik halinde ve ne yapacaklarını bilememektedirler. İstanbul’daki patlamayı ve Kargamış’taki saldırıyı böyle anlamak lazım. Şu anda Türk Silahlı Kuvvetlerinin başarıyla yürüttüğü harekât sonucunda bu kuduz itler benzeri hallere yeniden girişmeye çalışabilirler. Elbette güçlü bir istihbarat ve güvenlik çalışmasıyla bunlarının bu alçaklığı tekrarlamasına fırsat verilmemelidir. Alçaklar akıttıkları kanda boğulacaklardır." diye belirtti. İHA
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat