ALDIĞIMIZ BAYRAĞI İLERİYE TAŞIYACAĞIZ

Gündem 13 Mayıs 2022 15:14
Videoyu Aç ALDIĞIMIZ BAYRAĞI İLERİYE TAŞIYACAĞIZ
A
a

Atatürkçü Derneği Eskişehir Şubesi Genel Kurulunda başkanlığa seçilen Cihan Taşar, “Aldığımız bayrağı daha ileriye taşıyacağız” diyerek destek veren tüm üyelere teşekkür etti.

8 Mayıs tarihinde Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD)’nin Genel Kurulu gerçekleşti. İki adaylı kongrede Cihan Taşar üyelerin desteğini alarak başkanlığa seçildi. Taşar Dernek binasında düzenlediği toplantıyla destek veren üyelerek teşekkür etti. ‘Aldığımız bayrağı daha da ileriye taşıyacağız’  diyen Taşar, Atatürkçü Düşünce Derneği yönetimi olarak, geçmiş dönemlerde görev alan, ADD için emek veren tüm yöneticilerimize teşekkür ederiz. Aldığımız bayrağı daha ileriye taşıyacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Aldığımız emaneti biden sonra görev alacaklara en iyi şekilde ileteceğiz” dedi.
Taşar ayrıca 19 Mayıs’ta Vilayet meydanında düzenlenleyecekleri tören için Eskişehirlilere çağrıda bulundu. Taşar, “19 Mayıs 2022’de, Eskişehir Vilayet Meydanında yapılacak resmî tören sonrası, Atatürkçü Düşünce Derneği olarak, Atatürkçü, cumhuriyetçi kardeş örgütlerle birlikte Atatürk anıtına çelenk sunup, basın açıklaması yapacağız. Eskişehirli, tüm Atatürkçü, cumhuriyetçi yurttaşlarımızı yapacağımız etkinliklere davet ediyoruz” ifadelerini kullandı. HM
 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir