Europen 09 2022 Desktop

ALTILI MASA ÜLKENİN KURTULUŞ REÇETESİ

Gündem 31 Ocak 2023 16:25
Videoyu Aç ALTILI MASA ÜLKENİN  KURTULUŞ REÇETESİ
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, son yapılan genel kurulda başkanlığa seçilen İyi Parti Eskişehir İl Başkanı Emine Edizgil ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir’de faaliyet gösteren siyasi parti temsilcileri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Son olarak Başkan Ataç, geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulda başkanlığa seçilen İyi Parti Eskişehir İl Başkanı Emine Edizgil ve yönetimini ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Millet İttifakı tarafından yayınlanan Ortak Mutabakat Metni konuşuldu. Ortak Mutabakat Metninin ülkenin kurtuluş reçetesi olduğunu belirten Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, ülkesini sevenlerin parti farkı gözetmeksizin ortak çalışması gerektiğini söyledi.
Ziyaretinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Emine Edizgil ise, kişisel hırsların bir köşeye atılıp, ülke için kolları sıvama zamanının geldiğine dikkat çekti. Öte yandan hatıra fotoğrafı çekinilmesiyle sona eren ziyarette, İyi Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Nusret Kabasakal da yer aldı. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat