Altyapıya transferin önü açılacak

Spor 26 Temmuz 2021 17:12
Videoyu Aç Altyapıya transferin önü açılacak
A
a

Mehmet Şimşek, “Boffin, Bienvenu ve Marko dosyaları yüzünden altyapıya transfer yapamıyoruz. Bu dosyaları çözüp, altyapının transferini açacağız. Altyapıya aldığımız oyuncular 6 ay sonra A takım forması giyebilecek” dedi.  

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
TRANSFER YASAĞI KALDIRILAMADI
Eskişehirspor’da transferin açılması için haftalardır yapılan görüşmelerden sonuç alamayan Divan Kurulu, altyapıya transfer yapılabilmesi için sorunlu dosyaları çözmek için harekete geçti.
Eskişehirspor Kulübünde alacaklı futbolcu ve teknik adamlardan 60’ın üzerinde isimden imza almayı başaran Divan Kurulu, kalan 26 imzayı tüm çabasına rağmen almayı başaramadı.
Kalan imzalar yüzünden transferi açamayan ve ulusal kulüp lisansı alamadığı için yeni sezona -3 puanla başlamanın önüne geçemeyen Divan Kurulu, rotasını altyapının transferin açılmasına çevirdi.
 
ALTYAPIYA TRANSFER
Konuyla ilgili bilgi veren Divan Kurulu Üyesi Mehmet Şimşek, bugün yapılacak genel kurulda göreve gelmeleri halinde altyapının transferinin açılması için uğraşacaklarını söyledi.
Eskişehirspor’dan alacaklı olan Boffin, Bienvenu ve Marko dosyalarının altyapıya transfer yapılmasının önüne geçtiğini belirten Şimşek, “Marko dosyasını eski teknik direktörümüz Fuat Çapa çözdü. Kalan Boffin ve Bienvenu dosyaları içinde genel kurul sonrası çözüm yolu arayacağız. Bu dosyalar yapılandırılacak ve alt yapının transferi açılacak.
Bu sayede altyapıya alınacak oyuncular, 6 ay sonra A takımda forma giyebilecek” dedi.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat