ANADOLUSEM’DEN NİTEL ARAŞTIRMA MODELLERİ EĞİTİMİ

Gündem 18 Ocak 2022 17:15
Videoyu Aç ANADOLUSEM’DEN NİTEL ARAŞTIRMA MODELLERİ EĞİTİMİ
A
a

Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (ANADOLUSEM) bünyesinde Prof. Dr. Gülsün Kurubacak tarafından Nitel Araştırma Modelleri: Durum Çalışması Eğitimi gerçekleştirildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Özellikle doktora öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği eğitimde; Durum Çalışmasının Felsefi ve Kuramsal Temelleri, Durum Çalışması Türleri, Tip 1 Durum Çalışması, Tip 2 Durum Çalışması, Tip 3 Durum Çalışması, Tip 4 Durum Çalışması, Durum Çalışmasında Bilgi Toplama, Durum Çalışmasında Bilgiyi Analiz Etme, Durum Çalışmasında Bilgiyi Sunma konuları ele alındı.
Nitel Araştırma yönteminin tüm yönleriyle inceleneceği eğitim seti önümüzdeki haftalarda Nitel Araştırma Okuryazarlığı, Nitel Araştırmada Bilgi Toplama, Veri Analizi, Fenomenoloji, Etnografi, Eylem Araştırması, Paraksis Araştırması, Gömülü Kuram gibi yeni eğitimlerle devam edecek. ANADOLUSEM eğitim kataloğunda farklı alanlarda 120’den fazla eğitim programı yer alıyor. Her yaştan ve her eğitim düzeyinden kişilerin güncel ve kaliteli öğrenme olanaklarına ulaşabilmesini sağlamak amacıyla ANADOLUSEM verdiği eğitimlerle bireylerin ilgi duyduğu alanlardaki yetkinliklerini geliştirerek yaşam boyu öğrenme sürecini desteklemeyi hedefliyor. İlgililer, ANADOLUSEM ve eğitimler hakkında detaylı bilgilere sem.anadolu.edu.tr web adresinden ulaşılabiliyor. HM


 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir