Europen 09 2022 Desktop

Aracınızı ve bütçenizi garanti altına alın

Gündem 29 Kasım 2022 09:38
Videoyu Aç Aracınızı ve bütçenizi garanti altına alın
A
a

2006 yılından itibaren 40 yılı aşkın sektörel deneyim ile, Türkiye’nin en çok satan lider markası Renault ve müşteri tercihlerinde önemli yeri olan Dacia markasının bayiliğini yapan Koçaslanlar Motorlu Araçlar’ınMüşteri Temsilcisi Ayşe Uçkun, araçlarda garantinin önemi ve MaxxiWarranty’nin farkları ile avatajlarından bahsetti.

Koçaslanlar Holding grup şirketlerinden olan Koçaslanlar Motorlu Araçlar, satış ve satış sonrası maksimum müşteri memnuniyetini en önemli misyonu edinerek, Bursa İnegöl’de hizmet veriyor. Renault ve Dacia markalarının satış, servis ve yedek parça hizmetini veren Koçaslanlar Motorlu araçlar, ayrıca 2. El satışı, 21 adet acenta markası ile sigorta ve kasko satışı ve satılan araçlara aksesuar ve lastik satışı hizmetleri vermektedir.
“GARANTİ HAYATİ ÖNEM TAŞIYOR”
“Sıfır araba garantisi, arabadaki mekanik veya elektriksel bir arızadan sonra parça ve işçilik maliyetlerini karşılayacak sigorta poliçesidir. Araç sahibi öngörülemeyen harcamalardan koruyarak, beklenmedik onarımlar için ödeme yapmak zorunda kalmanızı önlemeye yardımcı olması bakımından oldukça faydalıdır. Günümüzde otomobiller, eski otomobillere göre daha gelişmiş sistemlerle birlikte geliyorlar; bu sayede çok daha güvenilir ve teferruatlı donanımlara sahipler. Mevcut donanımların maliyetleri de kimi zaman parça bazında oldukça yüksek olabilmekteler. Bu, temel onarımlar için üretici tarafından onaylanmış bir servise geri getirilmeleri gerektiği anlamına gelir. Dolayısıyla araç garantileri, hayati önem taşımaktadır.” dedi.
MAXXİ WARRANTY; UZATILMIŞ GARANTİ SİGORTASI
MaxxiWarranty’nin standart garantiye olan farkları hakkında konuşan Uçkun, “Araç garantilerinin bu kadar hayati olması nedeniyle bizler, araç garantisi daha da uzatmak ve güvenceyi artırmak amacıyla MaxxiWarranty’yi müşterilerimize sunuyoruz. MaxxiWarranty, Renault aracınız için sunulan bir uzatılmış garanti sigortasıdır. Bu sayede müşterilerimiz, aracının garanti kapsamındaki onarımlarını yaptırabilir, aracını ve bütçesini garanti altına alabilir. MaxxiWarranty Sigortası ile 3 yıllık üretici garantisine ek olarak aracınızın garantisini, araç modeline göre 150 bin veya 100 bin kilometre sınırı kalması durumunda 1 veya 2 yıla kadar uzatabilir. Böylece Garanti süresi 4 veya 5 yıla kadar uzamış olmaktadır.” diye konuştu.
MaxxiWarranty’nin ek avantajlarından bahseden Uçkun, “MaxxiWarranty sigortası, aracın satılması durumunda yeni sahibine devredilebilir. Böylece aracın 2. el değeri artar. Aracın arızalanması durumunda müşterilerimiz,Koçaslanlar Motorlu Araçlar’dan kaliteli ve nitelikli hizmet almaktalar. Aracın yolda arızalanması durumunda, 365 gün 24 saat sağlanan Asistans Hizmeti ile kişinin konforu yerinde olur. Garanti kapsamındaki bir arıza durumunda çekici hizmeti sağlayan Yol Yardımı ile arızalı araç, bulunduğu yere en yakın Renault Yetkili Servisi’ne kadar götürülür. Tüm bu faydaları nedeniyle MaxxiWarranty ile beklenmedik arızalara karşı aracınızı ve bütçenizi garanti altına alınmış olur.” şeklinde konuştu.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat