ARSEM SEMİNERLERİ BAŞLIYOR

Gündem 18 Ağustos 2021 17:12
Videoyu Aç ARSEM SEMİNERLERİ BAŞLIYOR
A
a

Anadolu Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi iş birliğiyle 31 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında Araştırma Seminerleri Yaz Okulu (ARSEM 2021-Yaz) düzenlenecek.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Düzenleme kurulunda Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan ve İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Koyuncu’nun da yer aldığı etkinlik bünyesinde lisans ve lisansüstü öğrenciler ile araştırma görevlileri ve öğretim üyelerinin araştırma kapasitelerini ve yetkinliklerini geliştirme amacına yönelik olarak, teorik ve uygulamalı, nitel ve nicel araştırma yöntemleri eğitimleri verilecek. 
ARSEM’e ilişkin olarak eğitimde verimliliğin arttırılması ve özellikle yükseköğretimde araştırma çalışmalarının canlı tutulması için bu tür seminer dizilerinin önemli olduğunu dile getiren Rektör Erdal, “Destek olan, tüm paydaşlara ve eğitimcilere şimdiden teşekkürlerimi iletiyor ve tüm katılımcılara verimli bir seminer dizisi diliyorum.” dedi. Eğitimlerin ilk haftası 31 Ağustos – 5 Eylül tarihleri arasında Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsü’nde, ikinci haftası 6 Eylül-12 Eylül tarihleri arasında Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi dersliklerinde gerçekleştirilecek. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde 6 Eylül-12 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek olan seminerin programı ayrıca ilan edilecek.  Programa ilişkin detaylar ve başvuru için https://arsem.org/ web sitesi ziyaret edilebilir. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat