Europen 09 2022 Desktop

ARSLAN VE AKÇASOY ADAY ADAYI OLDU

Gündem 15 Mart 2023 17:37
Videoyu Aç ARSLAN VE AKÇASOY ADAY ADAYI OLDU
A
a

Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı Yılmaz Büyükerşen Başkanlığında başladı. Toplantıda 10 gündem maddesi görüşüldü. İlgili maddelerin komisyonlara havalesi yapıldı. Toplantıya gündem dışı konuşmalarda ise iki ismin Milletvekilliği aday adaylığı açıklaması damga vurdu. Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Nuray Akçasoy ile Büyükşehir Belediyesi BaşkanVekili ve CHP Meclis Üyesi İbrahim Arslan Milletvekilliği Aday adaylığını açıkladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
GÜZEL ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ
Nuray Akçasoy 14 Mayıs’a gerçekleştiren seçimler Milletvekilliği aday adaylığı için istifa ettiğini açıklayarak, “2019 yılından beri görev yaptığım siz değerli arkadaşlarımdan görevimden istifa ettiğimi açıklamak istiyorum. Güzel şehrimizin için güzel çalışmalar gerçekleştireceğime inancım tamdır. Umut ediyorum ki Allah nasip ederse tekrar beraber olacağız. Herkes hakkını helal etsin, herkese başarılar diliyorum” dedi.

BİR YOLCULUK HİKAYESİNE BAŞLAYACAĞIM
CHP Başkan Vekili Ve Meclis Üyesi İbrahim Arslan da istifa eden isimler arasında yer aldı. Arslan Yılmaz Büyükerşen ile birlikte görev almanın kendisi için büyük bir gurur ve mutluluk olduğunu dile getirerek milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa ettiğini duyurdu. Arslan açıklamasında, “Başta Yılmaz Büyükerşen gibi bir isimle görev yapmak çok önemli bir şey benim için. Büyükşehir belediyemizin tüm bürokratlarına ve çalışanlarına katkılarından dolayı şükranları sunuyorum. Büyükşehir Belediyesi ve Meclis üyeliğimden istifa ediyorum.  Bir yolculuk öyküsüne başlayacağım. Hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen de, “Her iki arkadaşımıza da çıktıkları yolda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat