Atölye çalışmalarına ön kayıt için son gün 15 Eylül

Gündem 13 Eylül 2021 17:05
Videoyu Aç Atölye çalışmalarına ön kayıt için son gün 15 Eylül
A
a

Çağdaş bir Eskişehir için çalışan Odunpazarı Belediyesi’nin düzenlediği atölye çalışmalarının ön kayıtları devam ediyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Odunpazarı Belediyesi Sanat ve Meslek Edindirme Kursları (OMEK), halk merkezleri ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen atölye çalışmalarına ön kayıt için son gün 15 Eylül 2021 Çarşamba.
 
Odunpazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen atölye çalışmaları arasında; bağlama, çello, klasik kemençe, ney, piyano, ud ritim saz; halk dansları (10-45 yaş arası), modern dans (08-18 yaş arası) ile Türk Halk Müziği Korosu, Türk Sanat Müziği Korosu, Gençlik Korosu ve Çocuk Korosu bulunuyor. Bu atölye çalışmalarına katılmak isteyen vatandaşlar, ön kayıt için Yunus Emre Kültür Merkezi’ne başvurabilir.
 
Odunpazarı Belediyesi, 2021-2022 güz dönemi için halk merkezleri ve OMEK’te 27 ayrı branşta atölye çalışması gerçekleştirecek. Dikiş, keçe, amigurumi, eski çeyiz ürünlerini değerlendirme, el nakışı, iğne oyası, kağıt takı tasarımı, ebru, ahşap boyama, miyoki takı tasarımı, örgü, hüsn-i hat, çini boyama, 3 boyutlu şekillendirme, doll art, mefruşat, takı, aşçılık, pastacılık, mini ahşap atölyeleri, okuma yazma, matematik, satranç, resim, İngilizce ve ahşap ev dekorasyonu branşlarında açılacak olan atölye çalışmalarına ön kayıtlar devam ediyor. Bu atölye çalışmalarına katılmak isteyen vatandaşlar, ön kayıt için OMEK ve halk merkezlerine başvurabilir.
 
Vatandaşlar, atölye çalışmalarına ön kayıt için 15 Eylül 2021 Çarşamba gününe kadar kayıt yaptırabilir. Ücretsiz olarak düzenlenecek olan atölyelerde başvuru sayısı sınırlı olacak. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat