BACA’NIN KİTABI YAYINLANDI

Gündem 12 Nisan 2022 13:49
Videoyu Aç BACA’NIN KİTABI YAYINLANDI
A
a

‘Küçük Erik Ağacı’ masal kitabıyla yazarlığa adım atan Eskişehirli eğitimci-yazar Ümit Baca, bu defa ‘Ebeveynlerin Gücü Adına’ adlı eseriyle başarılarla dolu öğretmenlik hayatına yeni bir eser ekledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehirli eğitimci- yazar Ümit Baca; öğrenci, veli ve çevre ilişkilerindeki yetkinliğine bu bilimsel eseri ile de katkı sağlamaktadır.
Öğrencinin yetiştirilmesinde, ‘iyi insan, iyi vatandaş’ olmasında, öğretmen-veli iş birliğinin gerekliliğini her platformda dile getirilmektedir. Yeni sorunlara yeni çözüm önerilerinin verildiği bu eser, bilinçli veliler ile duyarlı öğretmenler için büyük bir kaynak özelliği taşımaktadır. Eğitimciler, söz konusu kitabın öğretmen ve veliler açısından mutlaka okunması gerektiği tavsiye ediyorlar. Eskişehirli eğitimci- yazar Ümit Baca, ‘’Başarısız çocuk yoktur, başarılı olduğu alanları keşfedilmemiş çocuk vardır.’’ özdeyişi ana temasıyla yayınlanan ‘Ebeveynlerin Gücü Adına’ adlı eserim, 16 ana başlık hâlinde çocuk eğitimi konusunu hem teorik bilgilerle hem de yaşanmış hikâyelerle göz önüne sermektedir’’ dedi. İHA


 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir