Bağış rekoru Şehr-i Sevda Grubunda

Spor 31 Aralık 2021 11:19
Videoyu Aç Bağış rekoru Şehr-i Sevda Grubunda
A
a

Eskişehirlilerin ve Eskişehirsporluların sosyal medyadaki en güçlü oluşumu olan Şehr-i Sevda Grubu, Siyah kırmızılı kulübün başlattığı "dosyakapat.com" kampanyasına 61 Bin 26 TL. para topladı.

Daha önce de Fidan kampanyasına 62 Bin 100 TL, katkıda bulunan Şehr-i Sevda Grubu, son 6 ay içinde toplamda 123 Bin 126 TL. Eskişehirspor’a katkı sağlamış oldu.
 
REKOR BAĞIŞ TOPLANDI

Eskişehir’in ve Eskişehirspor’un sosyal medyadaki gücü Şehr-i Sevda Grubundan, Eskişehirspor kulübünün başlattığı dosyakapat.com kampanyasına rekor bağış toplandı.
 
61 BİN 26 TL
Şehr-i Sevda Grubu yöneticisi Hakan Üresin ve Kenan Ulaçay’ın başlattığı kampanyaya yüzlerce grup üyesi katkıda bulunarak Eskişehirspor Kulübünün dosyakapat.com kampanyasına bağışlanmak üzere 61 Bin 26 TL. para toplandı.
 
BAŞARI BOŞ DURANLARIN DEĞİL, KOŞTURANLARINDIR
Kampanyanın sona ermesinin ardından sosyal medyada grup üyelerine verdikleri destek için teşekkür eden Hakan Üresin, yaptığı açıklamada, “Yani kısacası, başarı boş duranların değil, koşturanlarındır…
 
İKİ KAMPANYADAN 123 BİN TL
Adımız çıkmıştı şehirde, bu tür kampanyaları sadece Şehr-i Sevda grubu yapar...Gözümüzü karartıp giriştik bu işe.
Grup üyelerimiz çağrımıza ses verdi. Şehr-i Sevda Grubu olarak, Eskişehirspor Kulübümüzün başlattığı dosyakapat.com kampanyasına 61 Bin 26 TL. para toplandı. Daha önce de Fidan kampanyasına 62 Bin 100 TL, katkıda bulunan Şehr-i Sevda Grubu, son 6 ay içinde toplamda 123 Bin 126 TL. Eskişehirspor’a katkı sağlamış oldu.
 
TEŞEKKÜR EDİYORUM

Kampanya ya destek veren tüm üyelerimize ve benimle birlikte özveriyle çalışan Kenan Uluçay dostuma da ayrıca teşekkür ederim. Bir işi daha bitirdik hep birlikte. Tek tek liste yazmaktan, teşekkür yazmaktan bitap düşsem de, her şeye değerdi. Hepiniz bu kampanya dahilinde hakkınızı helal edin. İyi ki varsınız. Ne grubumuzdan, ne ömrümüzden eksik olmayın. Sevgiyle…” mesajını verdi.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat