Europen 09 2022 Desktop

BAHAR BİLEN’E ÖNEMLİ GÖREV

Gündem 16 Ağustos 2022 14:58
Videoyu Aç BAHAR BİLEN’E ÖNEMLİ GÖREV
A
a

Eskişehir Lokantacılar ve Kasaplar Esnaf Odası Başkanı Bahar Bilen, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkan Vekili oldu.

Türkiye genelinde yaptığı başarılı bir ekip çalışması neticesinde haziran ayında yapılan Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu genel kurulunda yönetim kurulu üyesi olarak seçildi.  Federasyonun ilk toplantısında yapılan görev dağılımı sonucu yönetim kurulu arkadaşlarının teveccühü ile Bahar Bilen federasyon başkan vekilliği görevine layık görüldü. 
Konuyla ilgili konuşan Başkan Bahar Bilen “Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan Yeme içme sektörünün bir temsilcisi olarak, gerek Eskişehir Lokantacılar ve Kasaplar Esnaf Odası Başkanlığı süresince gerek Federasyon bünyesinde üstlendiğim misyonu, sektörün güvenini kazandığımı görmekten onur ve mutluluk duyuyorum. Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyon yönetiminde 2.dönem görev alarak edinmiş olduğum tecrübeler sonucu, hep birlikte ekip olarak tüm meslektaşlarımızın sorunlarına hakim olarak yasalar nezdinde haklarını savunacağız, sorunlarının üstesinden gelerek sektörümüzün sesi, gücü olacağız. Bana bu görevi layık gören tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.  HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat