BAHAR BİLEN GÜVEN TAZELEDİ

Gündem 9 Ocak 2022 12:45
Videoyu Aç BAHAR BİLEN GÜVEN TAZELEDİ
A
a

Eskişehir Lokantacılar Odası 26. Olağan genel Kurulu gerçekleştirildi. Mevcut başkan Bahar Bilen, güven tazeleyerek tekrar başkan seçildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Lokantacılar Odası 26. Olağan genel Kurulu gerçekleştirildi. Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen genel kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Genel kurulda başka Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy olmak üzere pandemi döneminde lokantacı esnafına destek olan kişilere teşekkür plaketi verildi. Tek adaylı gidilen genel kurulda konuşan Bahar Bilen, geçtiğimiz dönemde gösterdikleri azim ve kararlılığı önümüzdeki dönemde de göstereceklerini ifade etti. Pandemi döneminde çok zor günler geçirdiklerine dikkat çeken Bilen, “Bugün 26. Olağan Genel Kurulumuz. Camiamız çok önemli. Pandemi süreci geçirdik. Burada çok sıkıntılı günler yaşadık. Sağ olsun arkadaşlarımız, genel kurul üyelerimiz teveccüh edip geldiler. El birliğiyle burada güzel bir gün geçireceğiz. Bugün bizim bayramımız. Adayımız yok. Tek adaylı listeyle çıkıyoruz delegelerin karşısına. Bugüne kadar yaptıklarımız önümüzdeki süreç artık ne gösterecek bilmiyorum ama aynı azimle, aynı kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Vakalar artıyor. Önümüzdeki süreçte yasaklar gelecek mi neyle karşılaşacağız bilmiyoruz. Ama aynı azimle, aynı kararlılıkla bundan sonra da bugüne kadar yaptıklarımız gibi bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Meslektaşlarımızın çıkarları doğrultusunda ne gerekiyorsa onu sonuna kadar götürmeye kararlıyız” diye konuştu.
Bahar Bilen Başkanlığındaki Yönetim Kurulu Listesi: Emin Sarper, Mesut Akkoca, Murat Gürsengil, Sedat Ortatuna, Halil Birsen, Yasin Ata HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir