Europen 09 2022 Desktop

Bakan Soylu yönetimle bir araya geldi

Spor 13 Kasım 2022 15:41
Videoyu Aç Bakan Soylu yönetimle bir araya geldi
A
a

Geride bıraktığımız Cumartesi günü ilimize gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’ne de giderek Eskişehirspor yönetimi ile görüştü. Görüşmede Trabzonspor konusu da masaya yatırıldı.

Bakan Soylu’ya teşekkür ettiler
Cumartesi günü ilimize gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, tesislere giderek Eskişehirspor yönetimi ile bir araya geldi. Eskişehirspor Kulübü sosyal medya hesaplarından konuyla ilgili yapılan paylaşımda, “İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu Eskişehir programı çerçevesinde Vali Hanefi Demirkol tesislerimizi ziyaret etti. Kulübümüzü ziyaretlerinden dolayı Sayın Bakanımıza teşekkür ederiz” denildi.
 
O konu da masaya yatırıldı
Başkan Mustafa Şimşek’in odasında yapılan görüşmede Eskişehirspor’un transfer yasağını kaldırma konusundaki en büyük engel olan Trabzonspor konusu da konuşuldu. Eskişehirspor yönetimi Bakan Soylu’dan bu konuda ricada bulundu. Bakan Soylu ziyaretin sonunda Eskişehirspor’a başarılar dilerken, kulübün daha iyi yerleri hak ettiğini ifade etti. Eskişehirspor yönetimi de Bakan Soylu’ya iyi dilekleri için teşekkür etti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat