Europen 09 2022 Desktop

Başal: Yaktığım ateşe destek gerek

Spor 14 Ağustos 2022 22:07
Videoyu Aç Başal: Yaktığım ateşe destek gerek
A
a

Eskişehirspor’a Türk Bilim İnsanı Ahmet Başal tarafından hediye edilen yeni takım otobüsü yollara çıktı. ES TV’ye konuşan Ahmet Başal “Kulübümüz zor dönemlerden geçiyor. Herkesin bu kulübe destek olması gerek. Ben bir ateş yaktım. O ateşe destek gerekiyor” dedi.

Herkes destek olmalı
Geçtiğimiz günlerde yeni bir otobüs alan Eskişehirspor sevdalısı Ahmet Başal, kulübe bu otobüsü tahsis etmişti. Es Es bu otobüsle ilk seferini Afyon’da oynadığı Ayvalıkgücü maçı için yaptı. Bu konuda görüşünü aldığımız Ahmet Başal, “Eskişehirspor sevdalısıyım. Kulübümüz zor dönemlerden geçiyor. Herkesin bu kulübe destek olması gerekiyor. Ben bir ateş yaktım. O ateşe destek gerekiyor. Benim gibi bu şehirde 10 kişi bu kulübe destek verse Eskişehirspor bambaşka yerlerde olurdu. Biz olmalıyız, bir olmalıyız. Eskişehirspor’un etrafında buluşmalıyız. Yeni otobüsümüz Eskişehirspor’a hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Şimşek teşekkür etti
Bilim İnsanı Ahmet Başal ayrıca, “Ömrüm vefa ettiği sürece sevdamız olan, dava takımımız Eskişehirspor’umuzun yanında durmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.  Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek ise Başal’a destekleri için teşekkür ederek, “Dün olduğu gibi bugün de en zor zamanımızda yanımızda olan Eskişehir’imizin gururu Türk Bilim İnsanı değerli büyüğümüz Ahmet Başal’a şahsım, yönetim kurulumuz ve taraftarımız adına çok teşekkür ediyorum” ifadeleri ile sözlerini noktaladı.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat