Europen 09 2022 Desktop

BAŞARILARA İMZA ATIYOR

Gündem 4 Ekim 2022 14:08
Videoyu Aç BAŞARILARA İMZA ATIYOR
A
a

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Başkanı Metin Güler’e tebrik ziyareti gerçekleştirdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, ETO Başkanı Metin Güler’e tebrik ziyaretinde bulundu. Hisarcıklıoğlu’nun ziyaretine TOBB ETÜ Hastanesi Sorumlusu ve Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Şadan Eren, Kredi Garanti Fonu (KGF) Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Özegen de eşlik etti. Ziyarette konuşan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 1 Ekim Cumartesi günü gerçekleşen seçimlerde tüm meslek gruplarında ipi göğüsleyen ETO Başkanı Metin Güler’i ve çalışma arkadaşlarını tebrik etti. 

İLK ZİYARET ETO’YA
Seçimlerini tamamlayan odalar arasındaki ilk tebrik ziyaretini ETO’ya gerçekleştirdiğini belirten Hisarcıklıoğlu, ETO Başkanı Metin Güler’e ve organ üyelerine yeni dönemde başarılar diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden ETO Başkanı Metin Güler, odanın yeni meclis yapısı hakkında TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na bilgi verdi. ETO meclisinin yüzde 55 oranında değiştiğini ve gençleştiğini belirten Güler, önümüzdeki dönemde de Eskişehir ekonomisine ve üyelere güç katmaya devam edeceklerinin altını çizdi. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat