Europen 09 2022 Desktop

BAŞARILI İŞLERE İMZA ATTIK...

Gündem 7 Eylül 2022 16:38
Videoyu Aç BAŞARILI İŞLERE İMZA ATTIK...
A
a

Eskişehir Sanayi Odası’nın (ESO) Eylül ayı olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı Süha Özbay’ın başkanlığında Yönetim, Meclis ve Disiplin Kurulu üyelerinin katılımıyla Oda hizmet binasında gerçekleştirildi.

Toplantının açılışında konuşan Meclis Başkanı Süha Özbay, 2018-2022 yılları arasını kapsayan 26. dönem son meclis toplantısının yapıldığını belirtti.

Geçen beş yıllık süreçte ESO Meclisinin birlik-beraberlik anlayışında, başarılı işlere imza attığını ifade eden Özbay, “26. Dönem meclis üyeleri olarak uyumlu, katılımcı ve üretken bir meclis olarak görev yaptık. Bugün marka değeri yüksek, tanınırlığı artmış bir sanayi odası sizlerin katkılarıyla hem şehrimizde hem de ülkemizde takdir görmektedir. Odanın çalışmalarına destek veren, bizleri yalnız bırakmayan tüm meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Celalettin Kesikbaş ve yönetim kurulu üyelerine, şehrimiz sanayisine kazandırdıkları için de teşekkür eder, yeni dönemde ve seçimlerde başarılar dilerim” dedi. Meclis Başkanı Süha Özbay’ın gerçekleştirdiği açılıştan sonra yapılan Eskişehir Sanayi Odası Meclis Toplantısı sonrası 26. Dönem meclis üyelerine plaket takdimi gerçekleştirildi.  HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat