BAŞKA ALTERNATİF YOK

Gündem 21 Mart 2022 17:06
Videoyu Aç BAŞKA ALTERNATİF YOK
A
a

Söğüt AK Parti İlçe Başkanı Salim Avcı 2023 yılı seçimleri için çalışmaya başladıklarını ifade etti. Avcı seçimlerde Türkiye’yi yönetebilecek başka bir alternatif olmadığına dikkat çekerek, “Halkımız inşallah yine bizimle birlikte olacaktır” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
GEREKEN ÇALIŞMALARIMIZ VAR
2022 yılının Ocak ayında Söğüt AK Parti İlçe Başkanı olarak atanan Salim Avcı ES TV’ye açıklamalarda bulundu. Avcı göreve geldiği 3 aylık dönemdeki çalışmalardan bahsederek, “Ocak’ın 5’inde atandım. Yönetim kurulumuzu oluşturduk. Kadın kolları ve gençlik kollarımızın yapılanmalarını tamamladık. Daha sonra mahalle ve köy temsilcilerimizi tayin ettik. Çalışmalarımıza devam ediyoruz. 2023 yılı biliyorsunuz hem ülkemiz hem dünya açısında çok önemli bir seçim atmosferi oluşturacak. Bu süreci daha başarılı geçirebilmek için yapmamız gereken çalışmalarımız var. Arkadaşlarımız çok özverili bir şekilde çalışıyor, elimizden geldiğince bu süreci daha iyi geçirmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi. Avcı ayrıca 2023 seçimlerinin hem ülke hem de dünya için önemine dikkat çekerek, seçim çalışmalarına başladıklarını söyledi.

VATANDAŞ TEDİRGİN
Türkiye’yi yönetebilecek başka bir alternatif olmadığını dikkat çeken Avcı, “Dünya genelinde enerji fiyatlarındaki artış bu konudaki sıkıntılar hem ülkemizi hem dünyamızı etkiliyor. Tabi bu durumun vatandaşların üzerinde de olumsuz etkiler var. Vatandaşlarımız bu yönüyle tedirginler, bunu gözlemliyoruz. Bu konuda Ülkemin Dünya ülkelerinin birçoğundan çok daha iyi konumda olduğunu biz biliyoruz. Vatandaşlara da bunu anlatmaya çalışıyoruz. Tabi ki zaman içerisinde vatandaşlarımız da anlayacaklardır.  Kaldı ki 2023 yılında yapılacaklar seçimlerde aslında başka alternatif de yok. Türkiye’yi yönetebilecek atmosferi olan ne bir parti var ne de bir kuruluş var. Dolayısıyla biz bu işi en iyi şekilde nasıl atlatırız, insanlarımız, ülkemiz zarar görmeden nasıl atlatırız bunların çalışmalarını yapıyoruz.  İnşallah halkımız bizimle birlikte olacaktır. İyi izlenimler alıyoruz. Bundan sonrası daha iyi olacak diye düşünüyoruz. Halkımızın beklentisi hiçbir zaman bitmez. AK Parti hükümeti ti hizmet konusunda çıtayı her zaman yüksek tuttu. Önümüzdeki süreçte de Söğüt’te bu yönden çalışmalarımız olacaktır” ifadelerini kullandı.
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir