BAŞKAN ATAÇ: "EMEĞİNİZ ÇOK BÜYÜK"

Gündem 17 Şubat 2023 15:40
Videoyu Aç BAŞKAN ATAÇ: "EMEĞİNİZ ÇOK BÜYÜK"
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü ve İl Ambulans Servisi Başhekimliğini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Ataç, yaşanan depremler sırasında ve sonrasında özverili çalışmalarından dolayı personele teşekkür etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Başkan Ataç ilk olarak 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti. Çağrı Merkezi Müdürü Murat Küçük ve personeli ile bir araya gelen Başkan Ataç, hem ilimizdeki faaliyetler hakkında hem de deprem bölgesinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Ataç ardından İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Veli Görkem Pala ve personeli ile buluştu. Başhekim Pala yaptığı sunumda, depremin ilk gününden itibaren depremden etkilenen illere ekipler gönderildiğinden bahsetti. Pala ayrıca, Hatay’a ait acil çağrılarının Eskişehir Acil Çağrı Merkezine yönlendirildiğini 3 doktor ve 23 sağlık çağrı alıcı ile acil çağrılara yönlendirme yapıldığını anlattı. 
Başkan Ataç her iki merkezde de Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ilde yıkıma neden olan depremler sırasında ve sonrasında özverili çalışmaları nedeniyle personele teşekkür etti. Öte yandan Başkan Ataç’a ziyaretleri esnasında Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Suat Yalnızoğlu da eşlik etti. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat