Europen 09 2022 Desktop

BAŞKAN ATAÇ: "EMEKLERİNİZ ÇOK DEĞERLİ"

Gündem 7 Mart 2023 15:02
Videoyu Aç BAŞKAN ATAÇ: "EMEKLERİNİZ ÇOK DEĞERLİ"
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla belediye çalışanı kadınlar ile bir araya geldi.

Kadın çalışanlara karanfil takdim ederek günlerini tebrik eden Başkan Ataç, 8 Mart’ın bir kutlama değil mücadele günü olduğunu belirtti. Başkan Ataç, “8 Mart çok özel bir gün. Gerçi ben özel günlere biraz karşıyımdır, çünkü kadınlarımızı el üstünde tutmak için senenin 365 günü önemli. Son dönemlerde kadınlarımızın maruz kaldığı olumsuz olaylarda ciddi artış var. Bizler ise yıllardır Tepebaşı’nda kadınlarımız için elimizden geleni yapıyoruz.” Dedi.
“Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün kadın hakları konusunda dünyaya örnek olan tutumu, kadınlarımıza kazandırdığı çağının ötesindeki haklar, günümüzde bile tüm dünyanın takdirini toplamaya devam ediyor.” diyen Başkan Ataç, “Ata’mızın, ‘Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın’ sözlerini ilke edinen bizler de yaptığımız her işte kadınlarımızı gözetiyor, her projemizin merkezine kadınlarımızı koymaya gayret ediyoruz. Aydın, demokratik, özgür ve refah bir ülke için, kadınlarımızı el üstünde tutmak vazifemizdir. Kadınlar ne kadar özgürse Türkiye de o kadar özgürdür. Bu anlayış ile biz, Tepebaşı’nda kadınların mutlu olduğu bir kent için çalışıyoruz. Çünkü sizler mutlu olduğunuzda, herkesin yüzü güler” diye konuştu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat