BAŞKAN BOZKURT TALEPLERİ DİNLEDİ

Gündem 15 Aralık 2021 14:38
Videoyu Aç BAŞKAN BOZKURT TALEPLERİ DİNLEDİ
A
a

İnönü Belediye Başkanlığı, düzenli olarak gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerine bu hafta Oklubal mahalle sakinleri ile biraraya gelerek devam etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Mahalle sakinlerinin talep ve isteklerini yerinde dinleyen İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, mahalleye İnönü Belediye Başkanlığı tarafından kazandırılan Kapalı Pazaryeri, ara sokaklarda yapılan kilitli parke taş çalışmaları, çevre düzenleme çalışmaları ve devam eden projeler hakkında mahalle sakinlerine bilgi vererek görüş alışverişinde bulundu. Oklubal Mahallesinde çok sayıda mahalle sakinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan da telekonferans yoluyla katılarak mahalle sakinlerini selamladı.

İnönü Belediye Başkanlığı tarafından Oklubal Mahallesinde gerçekleştirilen programa, AK Parti Eskişehir İl Yönetiminden İnönü Sorumlusu Mustafa Sakallı, AK Parti İnönü İlçe Başkanı Gökhan Aydın, Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Hamamcı, Oklubal Mahalle Muhtarı Recep Ekincioğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı. İHA
 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir