Europen 09 2022 Desktop

BAŞKAN BÜYÜKERŞEN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ...

Gündem 13 Şubat 2023 14:15
Videoyu Aç BAŞKAN BÜYÜKERŞEN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ...
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, afet bölgesine ulaştırılan en önemli desteklerden olan içme suyu konusunda yoğun şekilde çalışan Kalabak Pet Dolum Tesisini ziyaret ederek çalışmaları inceledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Av. Ayşe Ünlüce,  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ESKİ) Kalabak Pet Dolum Tesisini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldılar. ESKİ Genel Müdürü Oğuzhan Özen’in eşlik ettiği ziyarette, pet Kalabak suyunun el değmeden işleyen sistemini inceleyen Büyükerşen, afet bölgesine yapılan yardımlar hakkında Genel Müdür Özen’den bilgi aldı.
  Büyükerşen, “Deprem bölgesindeki su ihtiyacı için çalışan Kalabak Pet Dolum Tesisimiz yoğun şekilde çalışıyor. Hem bizlerin hem de kamu, kurum, kuruluş, meslek odaları ve STK'lar ile hayırseverlerin katkılarıyla afet bölgesine yaklaşık 975 ton pet Kalabak suyu ulaştırdık. İçme suyu konusu böylesi afet durumlarında hayati bir konu. Yaraları hep birlikte sarmak için desteklerimiz devam ediyor.” diye konuştu. Başkan Büyükerşen çalışanlara kolaylıklar dilerken ziyaret, tesiste yapılan inceleme gezisi ile tamamlandı. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat