Europen 09 2022 Desktop

Başkan Kesikbaş, “Özel eğitimin destekçisi olmaya devam edeceğiz”

Gündem 10 Ağustos 2022 13:13
Videoyu Aç Başkan Kesikbaş, “Özel eğitimin destekçisi olmaya devam edeceğiz”
A
a

Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız himayelerinde, Eskişehir Valiliği öncülüğünde yapımı gerçekleştirilen Özkan Halaç Özel Eğitim Meslek Okulu’na, Vali Yardımcısı Akın Ağca ve proje ortağı Eskişehir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş, Başkan Yardımcıları Sinan Özeçoğlu, Fatih Düş ve Yönetim Kurulu üyeleri ziyaret gerçekleştirdi.

Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız’ın yoğun çabaları, Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) destekleri ve Eskişehir Sanayi Odası (ESO) iş birliğinde hayata geçirilen ve özel çocuklara mesleki eğitimin verilmesini sağlayan proje hakkında konuşan ESO Başkanı Kesikbaş, ESO olarak projenin destekçisi olmaktan onur duyduklarını ifade etti.
Kesikbaş, “Özel çocuklarımızın çalışma hayatına hazırlanması ve meslek sahibi olmalarının sağlanmasına yönelik mesleki eğitimlerin verildiği projede büyük emek harcayan Eskişehir Valimiz Erol Ayyıldız, Vali Yardımcımız Akın Ağca ve BEBKA’ya sonsuz teşekkür ederiz. ESO olarak projede yer almaktan onur duyuyoruz. Projenin destekçisi olmaya devam edecek ve elimizden geleni yapma gayreti içerisinde olacağız. Emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.” dedi. 1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat