BAŞKAN KURT GENÇLERE EŞLİK ETTİ

Gündem 18 Mayıs 2022 15:37
Videoyu Aç BAŞKAN KURT GENÇLERE EŞLİK ETTİ
A
a

Odunpazarı Belediyesi ve Eskişehir Avrupa Birliği Derneği tarafından Türkiye’de ilk kez Eskişehir Odunpazarı’nda gerçekleştirilen “3D Gençlik Festivali” Kanlıkavak Parkında devam ediyor.

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un da katıldığı festivalin ikinci gününde “Dijital Okuryazarlık ve Sosyal Medya Kullanımı” ile “Dijital Kuşaklar ve Z Kuşağını Anlamak” konuları ele alındı. Stantların açıldığı, konserlerin, dans ve tiyatro gösterilerinin gerçekleştiği festivale, gençlerin ilgisi yoğun oldu.  Festival alanına gelen Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, oturumlara katılarak, çadırlarda konuşulan konuları dikkatle dinledi. Festivalin yapıldığı alana gelen Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, çadırlardaki oturumlara katılarak konuları ve gençleri dikkatle dinledi. Ardından da alanı gezerek, katılımcılarla sohbet etti. Festivalin ikinci gününde oturumlar arasında “Panik Atak” ile “Unchained” sahne alarak sevilen şarkıları seslendirdi. 

EVDEKİ SAAT GENÇLERLE BULUŞACAK
Festival, üçüncü gününde (19 Mayıs Perşembe günü) "Genç İstihdamı", "Eğitim ve Sosyal Sorunlar" konuları moderatörler ve raportörler eşliğinde ele alınacak. 19 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan etkinlikler 12.30’da başlayacak. Festivalin kapanışı ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Kanlıkavak Parkında saat 20.30’da Evdeki Saat Konseri gerçekleşecek.  HM


 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir