BAŞKAN KURT KADINLARA DESTEK OLDU

Gündem 5 Aralık 2021 15:28
Videoyu Aç BAŞKAN KURT KADINLARA DESTEK OLDU
A
a

Odunpazarı Belediyesi'nin yönetimine geldiği günden beri 'Kadınları ve çocukları mutlu bir Odunpazarı' için çalışan Kazım Kurt, kadınların en büyük destekçisi olmayı sürdürüyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Kadın Emeğini Destekleme ve Değerlendirme Derneği, Odunpazarı Belediyesi ile Kasım ayında imzaladıkları protokol kapsamında Alaaddin Park’ta stant açtı.
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, kadınların el emeği göz nuru eserlerinin satışının yapılacağı stantların açılışında kadınları yalnız bırakmadı. Eskişehir Kadın Emeğini Destekleme ve Değerlendirme Derneği üyesi kadınlarla bir araya gelen Başkan Kurt, stantları ziyaret ederek, ürünlerle ilgili stant sahibi kadınlardan bilgi aldı. Kadınlara hayırlı işler dileyen Başkan Kurt, "Türkiye'de kadın erkek eşitliğini savunan, kadın erkek eşitliğine dayalı her türlü çalışmayı destekleyen bir belediye olarak, kadınlarımızın el emeklerini değerlendirmek amacıyla Eskişehir Kadın Emeğini Destekleme ve Değerlendirme Derneği ile protokol imzaladık. Bugün de kadınlar Alaaddin Park’ta stantlarını açtı. Hayırlı uğurlu olsun. Bol kazanç diliyorum. Bizim temel amacımız kadını ve emeğini desteklemek. Bu desteğimizi de sürdüreceğiz” dedi. Eskişehir Kadın Emeğini Destekleme ve Değerlendirme Derneği üyeleri tarafından açılan stantlar, bir yıl boyunca haftanın her günü 11.00-17.00 saatleri arasında açık olacak.  HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir