BAŞKAN KURT’UN MAKAMI ÇOCUKLARA EMANET

Gündem 24 Nisan 2022 12:48
Videoyu Aç BAŞKAN KURT’UN MAKAMI ÇOCUKLARA EMANET
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt makamını, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Vali Sami Sönmez İlkokulu üçüncü sınıf öğrencisi Hatice Zehra Erkol’a bıraktı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Hatice Zehra Erkol’u kapıda karşıladı. Başkan Kurt, minik öğrenci ile bir süre sohbet ettikten sonra makamını Hatice Zehra Erkol’a devrederek, Odunpazarı Belediyesi’nin kendisine emanet olduğunu söyledi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Başkanlık makamına oturan Hatice Zehra Erkol, her mahalleye diğer çocukların kendilerini geliştirebileceği kurslar açılması talimatı verdi. 
Makam devrinde konuşan Başkan Kurt, “Dünyada çocukların bayramı olan tek ülke biziz. Bunun kıymetini, önemini bilmemiz lazım. Türkiye Cumhuriyeti'ni çocuklarımıza ve gençlerimize emanet eden Büyük Önder Atatürk'ün sizlere verdiği değerin bilincinde olmalıyız. Atatürk’ün yolundan ayrılmadan, ülkemize yararlı yurttaşlar olmamız lazım. Bu en önemli görevinizdir. Odunpazarı Belediyesi olarak, bu konu da gerekli olan tüm desteği sağlayacağız. Bu bizim en önemli görevimiz. Biz kadınları ve çocukları mutlu bir Odunpazarı için çalışıyoruz.” dedi.   HM


 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir