Europen 09 2022 Desktop

BAŞKAN OCAK VEZİRHAN’DA ÇITAYI YÜKSELTTİ

Gündem 23 Aralık 2022 14:34
Videoyu Aç BAŞKAN OCAK VEZİRHAN’DA ÇITAYI YÜKSELTTİ
A
a

Bilecik’in en işlek beldelerinden birisi olan Vezirhan’a 30 bin metrekare alana sahip,10 milyon bütçeli Alparslan Türkeş Yaşam Vadisi geliyor. Belediye Başkanı Hüseyin Ocak yapılacak olan bu sosyal yaşam alanıyla ilgili EsTv’ye özel açıklamalarda bulunurken, “Burada amacımız; 7’den 77’ye herkese bir yaşam sunmak.” şeklinde konuştu.

Vezirhan sevdalısı Başkan Ocak, insana dokunma noktasında çıtayı yükseltti. İçinde birçok yaşam alanı, sosyal donatı imkanı olacak olan Vezirhan Alparslan Türkeş Yaşam Vadisi hakkında konuşan Başkan Ocak şunları söyledi: “Şehrimiz için çok elzem olan bir ihtiyacı da şehrimiz insanı için çalışmalara başladık. Projenin adı, Alparslan Türkeş Yaşam Vadisi.
Burada amacımız; 7’den 77’ye herkese bir yaşam sunmak, herkese konforlu bir hayat sunmak. Bunun içinde neler olacak; mesire alanları, yürüyüş parkuru, çok amaçlı bir oyun parkuru, içinde basketbol sahası, futbol sahası, amfi tiyatrosu, kafeteryaları ile 7’den 77’ye herkesin ihtiyacına, herkesin yaşam bakışına göre bir hayat sunabilecek bir alan yaratıyoruz.
Bu projenin toplam maliyeti ise; 10 Milyondur. Ama bizim şehrimizin insanı her şeyin en güzelini, en iyisini hak ediyor. Şehrin elzem olan bu sosyal hayat noktasında bu projeyi gerçekleştirmek için tüm hızımızla, var gücümüz ile çalışıyoruz.” 


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat