Başkan Seyhan: “Sanayiciler üretime odaklanmalı”

Gündem 1 Ekim 2021 14:27
Videoyu Aç Başkan Seyhan: “Sanayiciler üretime odaklanmalı”
A
a

Eskişehir Müteşebbis İşadamları Derneği (ESMİAD) Başkanı Şamil Seyhan, sanayicilerin sadece üretime odaklanması gerektiğini belirterek, "Her an zam geldi gelecek endişesi ile maliyetlerini düşünmemelidir” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
ESMİAD Yönetim Kurulu Başkanı Şamil Seyhan, son dönemdeki zam haberlerinin, iş dünyasındaki etkileri hakkında bir açıklamada bulundu. Zam haberlerinin sanayiciyi olumsuz etkilediğini belirten Seyhan, üreticilerin devletin açıkladığı tüm destek programlarını takip etmesi gerektiğini vurguladı.

“Yatırımlar endişesizce yapılmalı”
Sanayicilerinin bu süreçte sadece üretime odaklanması gerektiğini ifade eden Seyhan, “Sanayiciler, her an zam geldi gelecek endişesi ile maliyetlerini düşünmemelidir. Üretimini ileri taşıyacak yatırımlarını endişesizce yapmalıdır. Bunun için daha önceki açıklamalarımızda da belirttiğimiz gibi devletin açıkladığı tüm programları takip etmelidir. Kendine göre üretimini arttıracak desteklerden mutlaka yararlanmalıdır. Dışa bağımlılıktan kurtulduğumuz sürece devletimize, şehrimize ve milletimize katkı sağlayacağımız tartışılmazdır" ifadelerini kullandı.İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat