Europen 09 2022 Desktop

BAŞVURU SÜRESİ 15 EKİM’E UZATILDI

Gündem 2 Ağustos 2022 14:51
Videoyu Aç BAŞVURU SÜRESİ 15 EKİM’E UZATILDI
A
a

Odunpazarı Belediyesi ve Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES)Eskişehir Şubesi tarafından düzenlenen Emek Şiir Ödülü’nün başvuru süresi, 15 Ekim 2022 Cumartesi gününe kadar uzatıldı.

Ulusal çapta gerçekleştirilen şiir ödülünün seçici kurulunda SES Eskişehir Şubesi Eş Başkanı Birtürk Özkavak, Rahmi Emeç, Betül Dünder, Ömer Asaf Tosun, Emel İrtem, Betül Tarıman ve Eylem Lodos yer alıyor. 

EMEK ŞİİR ÖDÜLLERİ
Sağlık emekçileri adına düzenlenen ödüle, daha önce ödül almamış, yayımlanmaya hazır kitap bütünlüğündeki dosyalar katılabilecek. Kitap oylumunda olmayan dosyalar değerlendirmeye alınmazken, gönderilen yayıma hazır dosyalarda çağdaş bir dünya ve şiir görüşü, şiirin gerektirdiği estetik ve dil bilinci temel ölçüt olacak. Ödüle katılacak yayıma hazır dosyalar, yedi nüsha halinde ayrı bir zarfta kısa özgeçmiş ve iletişim adresiyle birlikte, Dr. Birtürk Özkavak adına 71 Evler Mahallesi Dolunay Sokak No: 98 (71 Evler Aile Sağlığı Merkezi) Odunpazarı/ Eskişehir adresine gönderilecek. Kargodan dolayı oluşacak aksaklıklardan ödül komitesi sorumlu olmayacak. Ödül bir kişiye verilecek ve bölüştürülmeyecek. Katılan dosyalar sahiplerine geri gönderilmeyecek. 

SON BAŞVURUYU KAÇIRMAYIN  
Ödülün son başvuru tarihi 15 Ekim 2022 Cumartesi gününe kadar uzatılırken, kazanan eser Odunpazarı Belediyesi’nin anlaşması olan yayınevi tarafından 1000 adet basılacak ve eser sahibine 100 adedi telif olarak verilecek. Ödül töreni ve yeri ile ilgili açıklamalar ise ayrı bir basın bülteniyle bildirilecek. Detaylı bilgi almak isteyenler, 0 505 488 24 39 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilir. Şiir ödülünün şartnamesine ulaşmak isteyenler, Odunpazarı Belediyesi’nin resmi web sitesinden (https://odunpazari.bel.tr/guncel/duyurular/emek-siir-odulu-sartnamesi) ulaşabilir. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat