Europen 09 2022 Desktop

BENİM DEĞERLİ ESERİM

Gündem 30 Nisan 2022 12:26
Videoyu Aç BENİM DEĞERLİ ESERİM
A
a

Eskişehir Özel Şehir Koleji Çocuk Şehir’i Anaokulu minikleri “Benim Değerli Eserim” e- twinning projesi kapsamında hazırladıkları eserlerle büyük beğeni topladı.

PROJEDE AKTİF OLARAK YER ALDILAR
Türkiye’nin altı farklı şehrinden bir araya gelen öğretmenler ve öğrenciler “Benim Değerli Eserim” e-twinning proje çalışmasını tamamladı. Yaklaşık iki ay süren proje kapsamında 4 ve 8 yaş grubundaki öğrenciler projede aktif olarak yer aldı. Projenin kuruculuğunu Esin Aşan ve Emine Kara Zaimoğlu yaptı.

ESERLER GÖRÜCÜYE ÇIKTI
Eskişehir Özel Şehir Koleji Çocuk Şehir’i Anaokulu, okulöncesi öğretmeni Esin Aşan, öncülüğünde Perşembe günü “Benim Değerli Eserim” projesi kapsamında hazırlanan eserler sergilendi. Serginin açılışına okul kurucuları, müdürler, çok sayıda öğretmen, öğrenci ve aileler katıldı.

SANATA VERİLEN DEĞER
Öğrencilerin sanata, sanatçıya ve sanat eserine verdiği önemi artırmayı amaçlayan bu proje sürecinde, öğrenciler ünlü ressamlar hakkında bilgiler edindi, ünlü tablolardan esinlenerek özgün ürünler oluşturdu. Ayrıca öğrenciler proje sayesinde ifade becerilerini geliştirdi. HM
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat