Europen 09 2022 Desktop

BESLENME ÇANTALARI BOŞ KALMAYACAK

Gündem 28 Şubat 2023 16:15
Videoyu Aç BESLENME ÇANTALARI BOŞ KALMAYACAK
A
a

Bilecik Belediyesi tarafından hazırlanan proje kapsamında ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları ve depremzede çocuklara her gün beslenme çantası hazırlanıyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Proje kapsamında her gün çocuklar için içerisinde; süt, peynir, taze meyve, zeytin, yumurta, ceviz, poğaça, simit ile meyve suyundan oluşan menü beslenme çantalarına konularak evlere teslim ediliyor.
Günde 151 çocuk için beslenme çantasının hazırlandığı proje hakkında bilgi veren Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı,  “Çocuklarımızı çok seviyoruz. Onların geleceğe en güzel ve en güçlü şekilde hazırlanmaları için var gücümüzle çalışıyoruz. Çünkü şunu çok iyi biliyoruz ki yarınlarımızı güzelleştirmek ve ülkemizi daha ileriye taşıyabilmek için en büyük hazinemiz olan çocuklarımızı mutlu etmeli, onlara en doğru ve en güzel eğitimi vermeliyiz. Hiçbir çocuğumuz eğitimleri esnasında yaşam zorluğu hissetmemeli. Çocuklarımız yalnızca eğitimlerine odaklanmalı ve kafaları rahat bir şekilde okullarında sosyalleşebilmeli.” şeklinde konuştu.  HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat