Europen 09 2022 Desktop

Biçer: Sezon başına kadar daha iyi olacağız

Spor 12 Ağustos 2022 21:23
Videoyu Aç Biçer: Sezon başına kadar daha iyi olacağız
A
a

Eskişehispor Teknik Direktörü Cüneyt Biçer, ES TV’ye konuştu. Biçer, “Genel olarak baktığımızda çok olumsuz şeyler gözükmüyor. Sezon başına kadar daha iyi olacağımızı düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Olumsuz şeyler gözükmüyor
Kuşadasıspor maçını değerlendiren Biçer, “Hazırlık maçı da olsa kazanmak güzel. Bizim için önemli olan bugüne kadar çalıştıklarımız nelerdi onları sahada nasıl yaptık… İşin gerçeği oyunun hücum kısmıyla ilgili çalıştık diyemeyiz. Öncelikle takım savunmasıyla ilgili yapı oturtmaya çalışıyoruz. Oyuncu arkadaşlarımızdan istediğimiz tamamen buydu. Pozisyon vermeden bir oyun ortaya koyabilir miyiz diye baktık. Hücum geçişleriyle ilgili farklı bir dizilişte oynamaya çalışıyoruz.  Genel olarak baktığımızda çok olumsuz şeyler gözükmüyor. Sezon başına kadar daha iyi olacağımızı düşünüyorum” diye konuştu.
 
Geniş kadromuz yok
Biçer, kendisine yöneltilen saha içi dizilişler ve pozisyonlardaki değişiklikler üzerine, “Elimizdeki oyuncuların farklı modellerde oynayabilmesini sağlamamız gerekiyor. Çünkü çok geniş kadrosu olan bir takım değiliz. Hepsinin farklı farklı yerlerde deneyimini görmemiz lazım. Utku Kızılkaya’yı birkaç antrenmanda orta sahada denedik. Kafamıza da yattı. Eren Altıntaş’ın sol bek oynaması biraz mecburiyetten oldu. O mevkide düşündüğümüzden değil. Muhammed Yahya Akbulut’u stoperde denedik. Onun da daha önce stoper oynamışlığı var. Bizim takım bütünlüğünü bozmadan oynayacak bir takıma ihtiyacımız var” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat