Europen 09 2022 Desktop

BİLECİK YENİ HÜKÜMET KONAĞINA KAVUŞUYOR

Gündem 9 Mart 2023 15:05
Videoyu Aç BİLECİK YENİ HÜKÜMET KONAĞINA KAVUŞUYOR
A
a

Uzun süredir üzerinde çalışılan ve en nihayetinde ihalesi gerçekleştirilen Bilecik Hükümet Konağı Projesi için yüklenici firmaya yer teslimi yapıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Vali Kemal Kızılkaya, projenin inşa edileceği alanda İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Seda Bayrakçı, yüklenici firma yetkilileri ve teknik heyetle birlikte incelemede bulundu. 180.000.000 TL bedelle ihale edilen Hükümet Konağı Projesi’nin 450 gün içerisinde tamamlanması hedefleniyor.
Valilik birimlerinin tek çatı altında hizmet vereceğini belirten Vali Kızılkaya, “Bilecik’te kamu yerleşkesi olarak planladığımız Bilecik hükümet konağımızın yer teslimini gerçekleştirdik. 12 bin 500 m2 kapalı alana hitap edecek. Aynı zamanda 14 tane kamu biriminin vazife yapabileceği gerçekten güzel bir kompleksin inşaatına başlamış bulunuyoruz. Yerleşkemiz, 2025’in ilk çeyreğinde Bileciklilerimizin hizmetine sunmuş olacağız. Hükümet konağımız Bilecik Valiliği’mize güç katacak yeni yerleşkesinin hayırlı olmasını diliyoruz. Bu hizmetin ilimize gelmesinde çok büyük emeği geçen Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımızı arz ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun." şeklinde konuştu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat