BİR KEREDEN BİR ŞEY OLMAZ ÜLKESİ TÜRKİYE

Gündem 18 Ocak 2022 16:08
Videoyu Aç BİR KEREDEN BİR ŞEY OLMAZ ÜLKESİ TÜRKİYE
A
a

Memleket Partisi Genel Başkan Vekili ve Parti Sözcüsü Prof. Dr. Gaye Usluer, düzenlediği basın toplantısı ile Türkiye gündemini değerlendirdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Memleket Partisi Genel Merkezi’nde gerçekleşen basın toplantısında Usluer’in gündeminde denetlenmeyen tarikat ve cemaat yurtları, öğretmenlik meslek yasası, iktidarın ekonomi politikası, pandemi sürecindeki son gelişmeler ve Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce tarafından başlatılan ‘Siyasi Partilere Tasarruf Kampanyası’ yer aldı.
 “Türkiye ‘bir kereden bir şey olmaz’ ülkesi olmuştur” diyerek tepki gösteren Usluer, “Kimi muhalefet partileri ‘Aman şimdi ses çıkarmayalım, iktidara gelince biz bunları düzeltiriz’ düşüncesinde susuyorlar. Kusura bakmayın ama, oy devşirmek adına, bugün haksızlıklara ses çıkarmayanlar iktidar olduklarında da bir şey yapamazlar. Bakınız bu ülkenin aklı selim yurttaşları ne diyor? ‘Değişim için önce haksızlığı kabul etmeyeceğiz. Dinin istismarına göz yummayacağız. Tarikat ve cemaatleri denetleyeceğiz, kamusal alandan uzaklaştıracağız diyemiyorsanız; size oy vermeyeceğiz.’ Halının altına süpürdükleriniz çocuklarımızın geleceği. Çocuklarımızın geleceğini tüketmenize izin vermeyeceğiz. Sevgili gençler size söz; geleceğinizi geri alacağız!” diye konuştu. HM
 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir