BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ

Gündem 31 Ağustos 2021 18:09
Videoyu Aç BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ
A
a

Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, Eskişehir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Habibe Aydın ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Ziyarette konuşan Eskişehir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Habibe Aydın, “Eskişehir Kent Konseyi olarak Balkan göçmenlerimizin yoğun olarak yaşadığı şehrimizde gönüllülük esası ile gerçekleştirdiğiniz çalışmalarınız için sizlere teşekkür ediyorum. Bizlerinde tüm çalışmalarımızda tek amacımız kültürümüzü muhafaza etmektir.” diyerek, Balkan kültürünü daha geniş kitlelere yaymayı amaçlayan projelerinden söz etti.
Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy  ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Balkanlar’dan göç edip ana yurda dönen soydaşlarımız, ülkemizin en büyük zenginliği ve güzel şehrimizin de vazgeçilmez değerlerinden biridir. Balkan göçmenlerinin onurlu geçmişi, aydınlık bir geleceği vardır. Balkanların sesi olabilmek için ortak projeler yapmak isteriz” diyerek Eskişehir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği üyelerine çalışmalarında başarılar diledi. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat