Europen 09 2022 Desktop

BOZÜYÜK BOZTRAM’A KAVUŞUYOR

Gündem 10 Ağustos 2022 15:01
Videoyu Aç BOZÜYÜK BOZTRAM’A KAVUŞUYOR
A
a

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu ilçede yapım aşaması devam etmekte olan Boztram ve 250 araç kapasiteli kapalı otopark çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Bilecik’in Bozüyük İlçe Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nun vizyon projelerinden birisi olan Boztram hafif raylı sistem çalışmaları büyük oranda tamamlandı. Başkan Bakkalcıoğlu Boztram ve Çarşı Projesi içerisinde yer alan 250 araçlık kapalı otopark hakkında bilgilendirilmelerde bulundu. 
Boztram ile ilgili yalan yanlış birçok bilginin ortalıkta dolaştığına dikkat çeken Başkan Bakkalcıoğlu, projeye ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Sevgili hemşerilerim, sizlere söz verdiğimiz büyük bir projemizi daha gerçekleştiriyoruz. Artık Bozüyük tramvayla buluşacak. Tramvay hakkında hiçbir bilgisi olmadan, detayını bilmeden, yalan yanlış sizleri yanıltıcı birçok bilginin ortalıkta dolaştığını biliyorum. 
Tramvay hattımız adliye binasından başlayıp Eczacıbaşı Fabrikası’nda sonlanacak olan projemiz ile siz değerli Bozüyük halkının; rahat, ekonomik ve keyifli bir ulaşım imkanı sağlayacağız.” 
İlçe merkezimizde yapmakta olduğumuz Çarşı Projemizde yer alan 250 araçlık yeraltı otoparkıyla da otopark sorununa önemli bir çözüm getireceğiz. 
Projenin hazırlanmasında bütün imkanlarıyla desteğini veren; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’na Metro İstanbul Genel Müdürü Sayın Özgür Soy ve ekibine Bozüyük halkımız adına şükranlarımı sunuyorum. Tramvay hattımızın ilçemize, siz değerli hemşerilerime hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. HM1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat